Loading...

Wpisy

Zakup Domu od Dewelopera. Czy Warto?

Gdy inni budują domy, My wsłuchujemy się w Twoje oczekiwania, by stworzyć idealne miejsce do życia dla Ciebie i Twojej rodziny. Od zawsze bowiem na pierwszym miejscu jest Człowiek i jego pragnienia, oczekiwania, jego marzenia, które z wielką satysfakcją i niezmienną solidnością jesteśmy w stanie urzeczywistniać. Bo przecież nie ma przesady w stwierdzeniu, że jednym z największych marzeń człowieka jest posiadanie własnego domu. Decyzja o jego realizacji stawia jednak przed każdym ważne pytanie: kupić czy budować?

To ma być „dom naszych marzeń”, więc nie ma nic dziwnego w tym, że kupujący chce mieć wpływ na jego wygląd i funkcjonalność. Z drugiej strony możliwość szybkiego wprowadzenia się do gotowego domu i radość jaką daje jego użytkowanie jest dla wielu osób bardzo kusząca. Zakup jednego z oferowanych przez nas domów w dużym stopniu łączy zaletę kształtowania zakupionej przestrzeni i skrócenie czasu oczekiwania na zakończenie budowy.

Nie ma również obaw o to, że kupi się przysłowiowego kota w worku. Każdy klient ma pełny wgląd w plany i założenia koncepcji architektonicznej. Jeśli budynek jest gotowy do odwiedzenia, może udać się na miejsce i ocenić, czy oferta jest rzeczywiście zgodna z jego oczekiwaniami i jak wygląda postęp prac.
Kupując dom „na gotowo” pozostaje jedynie jego wykończenie. Aranżacje przygotowane przez architekta wnętrz zazwyczaj dają możliwość wprowadzenia własnych rozwiązań, układu pomieszczeń czy rodzaju użytych materiałów. W czasie trwania inwestycji można dostosować wnętrze do indywidualnych potrzeb, a nawet zmienić wcześniej przyjęty projekt. Możliwa jest przebudowa wnętrza domu np. w celu wydzielenia lub połączenia pomieszczeń oraz ustalenie ich metrażu.

Profesjonalne wizualizacje 3d i spacery wirtualne niewątpliwie ułatwiają kupującemu podjęcie właściwej decyzji.
Jedną z najważniejszych korzyści jaką zyskuje klient kupując dom z naszej oferty jest zaoszczędzony czas. I nie chodzi tylko o możliwość szybszego zamieszkania w gotowym, własnym domu. Dzięki takiemu rozwiązaniu może on uniknąć załatwiania wszelkich formalności, wymaganych przed przystąpieniem do inwestycji oraz problemów pojawiających się w trakcie budowy. Często właśnie ten etap staje się najtrudniejszym na drodze do upragnionego domu.
Konieczność bieżącego nadzoru nad przebiegiem prac budowlanych często dosłownie spędza sen z powiek inwestorom. Zdarza się, że wymaga nawet codziennych wizyt i dla wielu osób może być dużym obciążeniem czasowym.
Podejmując decyzję o tym czy budować, czy kupić gotowy dom, należy wziąć pod uwagę, że mogą pojawić się również takie sytuacje, w których nie wszystko będzie szło gładko. W przypadku gdy ktoś heroicznie sam podjął się budowy, koszty i odpowiedzialność związana z naprawą popełnionych błędów spoczywają niestety na nim.
Zakup domu z naszej oferty jest korzystny również pod względem formalno-prawnym oraz
finansowym. Transakcja kupna nieruchomości zwolniona jest z podatku od czynności cywilno-prawnych, wynoszącego 2% ceny nieruchomości. Kupujący ponosi tylko koszty taksy notarialnej a zakup wolny jest od prowizji agenta nieruchomości. Pozwala to na znaczną oszczędność finansową.

Warto wspomnieć jeszcze o kwestii bezpieczeństwa transakcji. Oferujemy jedynie pewny zakup, gdyż nieruchomości objęte zostają rękojmią i gwarancją. W 2014r czas gwarancji został wydłużony z 3 do 5 lat od momentu wydania nieruchomości kupującemu. W tym odpowiadamy za wady fizyczne oraz prawne nieruchomości. Gwarantujemy również brak problemów związanych z nieuporządkowanym stanem prawnym nieruchomości.

Zakup domu z naszej oferty to zaoszczędzony czas, pieniądze i minimalizacja problemów związanych z inwestycją. Wysoka jakość usług, wiedza i doświadczenie jakie oferujemy przy realizacji inwestycji to również bardzo istotne czynniki decydujące o tym jak w przyszłości będzie się mieszkało klientom w wybranym miejscu. Warto z tych względów skorzystać z naszych usług i w ten sposób zadbać nie tylko o etap budowy swojego domu ale i komfort przyszłego życia całej rodziny.

Brudną robotę zostaw nam. Odwiedź oferowane przez Nas Domy, wprowadź się wkrótce i zacznij planować wnętrze swojego Domu już dziś.