Loading...

Wpisy

Okna Drutex Iglo 5 – Wzorowa izolacja cieplna

Okna to nie tylko „oczy” domu, które wpływają znacząco na jego wygląd, ale także jedna z bardzo ważnych form izolacji termicznej. Wybierając producenta stolarki okiennej kierujemy się jego renomą oraz względami technicznymi. W naszych inwestycjach wykorzystujemy okna sześciokomorowe Drutex Iglo 5 Classic (Strona producenta tutaj), bo jest to rozwiązanie najlepiej łączące estetykę ze świetnymi parametrami, które przez konkurencje są nieosiągalne.

Parametry izolacyjne

Parametry izolacyjności termicznej wykorzystywane w produkcie Iglo 5 Classic, pozwalają w znaczący sposób ograniczyć straty ciepła w domu. To zasługa optymalnej budowy oraz uszczelnieniu z EPDM. Standardowy pakiet posiada współczynnik przenikania ciepła Ug = 1,0 W/(m2K) wg PN-EN674 oraz Ug = 1,1 W/(m2K) wg PN-EN673. Dzięki temu okna nawet zimą nie powodują wzrostu kosztów ogrzewania, w przeciwieństwie do wyrobów nieznanego producenta. Więcej o wzorowej izolacji termicznej okien IGLO DRUTEX można przeczytać tutaj.

Dobre parametry dźwiękoszczelności to kolejny atut, wpływający na komfort codziennego życia w domu. Za ich sprawą dźwięki otoczenia nie zaburzają nocnego wypoczynku i dziennego relaksu.
Doskonale rozumiemy, że dla naszych klientów znaczenie ma także bezpieczeństwo. W oknach Drutex w standardzie stosuje się dwa zaczepy antywyważeniowe. Tym samym możesz spać spokojnie i nie obawiać się włamywaczy. Dodatkową korzyścią jest powłoka Silber-Look oraz liniowe zagłębienia na zasuwnicach. Okna Iglo 5 Classic posiadają wzmocnienie ramy i skrzydła. Produkty no name nie mogą pochwalić się takimi zabezpieczeniami.

Atrakcyjny wygląd

Atrakcyjny wygląd okien marki Drutex to oczywiście kolejny plus wynikający z tego wyboru. Design stanowi doskonały wyraz innowacyjności oraz niekonwencjonalności. Do wyboru jest bogata kolorystyka aż 43 barw oklein. Zawsze dobieramy je w zgodzie z wyglądem całej elewacji, aby otrzymać piękny, nowoczesny wygląd.
Drutex to okna na lata. Nie deformują się na skutek działania czynników atmosferycznych. Pomimo, że ich zakup jest droższy niż oferty od standardowego producenta, Kamo Deweloper nie oszczędza na swoich klientach. Dobieramy produkty, które idealnie balansują jakość oraz ekonomiczność. Okna Drutex są wygodne w codziennym użytkowaniu i pasują do wyglądu fasady budynku.