Loading...

Nasz Cel: Twój wymarzony Dom

rodzinkaKamo

Chcemy żeby klient czuł się wyjątkowo nie tylko na etapie zakupu wybudowanego przez nas domu, chcemy żeby czuł się w nim tak przez całe życie.

Jako firma rodzinna koncentrujemy się na każdym kliencie, a sprawy istotne dla każdego z nich są ważne również dla nas. Znając problemy związane z budową domu staramy się doradzać i znajdować najlepsze rozwiązania. Dostosowujemy się do wymagań klienta i pomagamy mu przy wykończeniu domu lub wykańczamy inwestycję przed zakupem według życzenia nabywcy.
W praktyce wszystkie zasady, którymi się kierujemy wyrażają się w dbałości o szczegóły każdej naszej inwestycji: jej doskonałej lokalizacji, najwyższej jakości używanych przy budowie materiałów, najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, pięknych i funkcjonalnych aranżacjach wnętrz oraz optymalizacji kosztów tak, żeby uwzględnić szczególne oczekiwania i możliwości nabywcy.

Odpowiednie położenie nieruchomości decyduje o funkcjonalności całej inwestycji i korzyściach z jej użytkowania. Domy dla naszych klientów budujemy w otoczeniu lasów, z dala od smogu i blokowisk. Zamiast kwiatów doniczkowych na balkonie mieszkania, klient otrzymuje dom z działką i możliwością dowolnych aranżacji. Jednocześnie wszystkie niezbędne instytucje jak przedszkole, szkoła, sklepy czy szpital są w bliskim zasięgu oferowanych przez nas nieruchomości.

Tym co wyróżnia budowane przez nas domy to funkcjonalne i niepowtarzalne rozkłady ich wnętrz oparte na własnym doświadczeniu oraz opiniach i sugestiach klientów, a nie na gotowych, często niesprawdzonych projektach. Wiemy jak ważne jest dla każdego człowieka dobre samopoczucie i wygoda we własnym wnętrzu. Stale dążymy pod tym względem do doskonałości.

Podstawą wieloletniej trwałości każdego domu są solidne fundamenty, gwarantujące stabilność budynku, wysokiej jakości materiały zapewniające odpowiednią funkcjonalność użytkową oraz fachowe wykonanie.
Zdarza się, że decyzje związane z wyborem technologii budowy czy zastosowaniem określonych materiałów zapadają po przeanalizowaniu wyłącznie strony kosztowej samej budowy.
Warto jednak pamiętać, że aspekty związane z późniejszym kosztem utrzymania budynku są równie ważne. Kierujemy się tą właśnie zasadą.
Dlatego zastosowanie wysokojakościowych materiałów w naszych budynkach to nie frazes.

W przypadku cegły wybraliśmy wyroby firmy Cerpol, ponieważ spełniają one najwyższe normy jakości i będą służyły naszym klientom przez lata. Kontrola wszystkich parametrów technicznych wyrobów na poszczególnych etapach produkcji zapewnia utrzymanie odpowiednich standardów, a systematyczna weryfikacja przez niezależne placówki badawcze potwierdza ich wysoką jakość. Cegła ceramiczna względem innych produktów ma wiele zalet. Jako materiał stosunkowo lekki o wysokiej pojemności cieplnej, dobrej izolacyjności termicznej, sporej odporności na wilgoć i akustycznych właściwościach izolowania dźwięków spełnia wiele wymagań równocześnie. Stosujemy Cerpol ze względu na nasze doświadczenie i zadowolenie dotychczasowych klientów.

Również markowe dachówki ceramiczne gwarantują trwałość na długie lata, maja bardzo dobrą izolację cieplną, akustyczną oraz zapewniają bezpieczeństwo podczas silnych wiatrów. Dachówka ceramiczna to z pewnością elita wśród materiałów do pokrycia dachu. Ma najdłuższą trwałość ze wszystkich najczęściej stosowanych rozwiązań pokryć dachowych. O tym jak doskonałe są jej parametry świadczy fakt, że zakładając dach ceramiczny określa się jego trwałość na 100 lat.
Jest jednocześnie odporna na czynniki atmosferyczne, takie jak deszcz, śnieg, mróz czy działanie wysokiej  temperatury.
Ceramika ponosi najmniejsze straty podczas silnych nawałnic, potrafi również bardzo dobrze opierać się naporom wiatrów. Tym co dodatkowo wyróżnia dachówki ceramiczne jest fakt, że charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami spływu wody opadowej. Ich istotną zaletą jest również akustyka. Odczujemy to podczas opadów deszcz. Nie zachodzi wtedy zjawisko „dudnienia”, co może występować w innych przypadkach. Walory wizualne domu dodatkowo podnosi dachówka glazurowana, czyli pokrywana szkliwem, która nigdy nie traci połysku.
Reasumując. Pokrycie dachu ceramiką będzie droższe w porównaniu do innych materiałów.
O słuszności wyboru przekonuje jednak gwarancja stuletniej trwałości, wygoda użytkowania i jakość produktu.

Warto wspomnieć o dużych atutach naszych inwestycji – tynkach wykonanych maszynowo, które są stosowane bez konieczności nakładania gładzi szpachlowych oraz o instalacjach CO2  z zastosowaniem zaawansowanych pieców na ekogroszek, które umożliwiają bezobsługowe / nawet przez ponad tydzień/ ogrzewanie.

Dla funkcjonalności i oszczędności ciepła stosujemy kilka rozwiązań. Jednym z nich są okna o wysokiej izolacji cieplnej, gwarantujące spore oszczędności na ogrzewaniu, podobnie jak elementy ocieplenia markowych producentów takich jak Organika.

Wyróżnikiem naszych inwestycji jest zastosowanie przydomowych oczyszczalni ścieków, pozwalających na oszczędność ze względu na rzadką konieczność wywozu nieczystości. Brak kanalizacji komunalnej jest sporym problemem dla osób posiadających własny dom. Rozsądnym rozwiązaniem jest budowa przydomowej oczyszczalni ścieków. Jest to rozwiązanie bardzo skuteczne a same oczyszczalnie są ekologiczne, co dla  środowiska ma znaczenie pierwszorzędne. Co prawda wykonanie oczyszczalni nie kosztowne, lecz ten koszt zwraca się po 3 latach użytkowania. Późniejsza eksploatacja takiego systemu, jest znacznie tańsza od eksploatacji szamba, a koszt jego obsługi jest znikomy. Proces czyszczenia zbiornika powinien odbywać się raz do roku. Zapewnia to prawidłowe działanie systemu na długie lata. Dużym plusem przemawiającym na rzecz przydomowej oczyszczalni jest brak nieprzyjemnych zapachów, które zdecydowanie pojawią się w przypadku posiadania szamba. Jej wadą jest rozmiar. Niestety potrzeba sporego kawałka terenu, żeby ją zamontować.
Na zakup oczyszczalni decyduje się jednak coraz więcej osób. Wynika to z dużej wygody, coraz większej świadomości ekologicznej, jak również z długiej żywotności rozwiązania oraz braku większych kłopotów w eksploatacji.

Z myślą o bezpieczeństwie naszych klientów unikamy zadłużenia na budowanych działkach i domach, co znacznie ułatwia otrzymanie kredytu i minimalizuje ryzyko inwestycji.
Stosujemy też prostą i przejrzystą procedurę zakupu. Trzy proste kroki do własnego mieszkania: podpisanie umowy wstępnej u notariusza, następnie uzyskanie kredytu (z reguły bardzo szybko, bo w przeciągu 2 tygodni) i ostatecznie podpisanie aktu notarialnego. Stosujemy rozwiązania, które pozwalają na szybkie i bezpieczne załatwienie formalności. Ryzyko bierzemy na siebie.

„Postaw na Nas. Postaw Swój Dom na solidnych fundamentach”. To Nasze motto które traktujemy bardzo poważnie. To je stawiamy sobie za priorytet mające za cel spełnianie obietnic danych klientom.