Loading...

O Nas

Własny Dom to poważna decyzja, dołożymy wszelkich starań aby była właściwa.


Naszą firmę tworzy zgrana rodzina. Dzięki tej sile rozumiemy Twoje potrzeby, potrafimy skupić się na Twoich oczekiwaniach. Nie jesteśmy wielką korporacją, gdzie procesy między klientem a firmą zachodzą bezosobowo. Za najwyższy cel stawiamy sobie jakość i funkcjonalność domów i mieszkań przez nas tworzonych skupiając się na Twoich oczekiwaniach, bo własne cztery kąty to inwestycja na całe życie w której cała rodzina musi się czuć komfortowo, bezpiecznie i  wygodnie. Całość musi być funkcjonalna i wykonana z najwyższej jakości materiałów budowlanych tak abyś Ty Drogi kliencie cieszył się swoim domem przez długie lata. Nasza Firma stawia sobie Twoje zadowolenie nie tylko przy zakupie ale również w przyszłości jako najwyższy priorytet!

Obserwując trendy na rynku deweloperskim zauważamy ciągłe dążenie deweloperów do obniżania kosztów budowy które przekładają się na niską jakość wykonanych budynków.  My idziemy temu trendowi naprzeciw budując domy i mieszkania wykonane ze jakościowych materiałów, starając się przy tym zachować rozsądną cenę. To właśnie dlatego nasze motto brzmi „Wymarzony dom na solidnych fundamentach”. W procesie budowy stawiamy na sprawdzone technologie oraz przykładamy dużą wagę do funkcjonalności wnętrza, przez co oferowane przez nas nieruchomości są wygodne i w najwyższym stopniu przystosowane do praktycznych potrzeb dnia codziennego.

Wybierając nas oszczędzasz mnóstwo czasu, formalności i długich kolejek w urzędach. Brudna robotę zrobimy za Ciebie Drogi Kliencie a zaoszczędzony czas możesz przeznaczyć na zagospodarowanie i wystrój Twoich wymarzonych czterech kątów. Nasze doświadczenie w branży budowlanej pozwala uniknąć wielu błędów popełnianych przez prywatnych inwestorów. Współpraca ze składami budowlanymi pozwala na zakup materiałów po znacznie niższych cenach. Droga do spełnienia marzeń o własnym domu z nami jest znacznie prostsza. Pracujemy ze sprawdzonymi firmami budowlanymi, i dokładamy wszelkich starań na każdym etapie budowy tak aby stworzyć Dom dla Ciebie i Twojej rodziny na długie lata.

rodzinkaKamo

Nie znalazłeś Domu Twoich marzeń w  Naszej ofercie?


Oferujemy również budowy domów pod zamówienie. Istnieje możliwość budowy domów na naszej działce, bądź ma Twojej Drogi Kliencie działce z wybranym przez Ciebie projektem. W ten sposób masz możliwość wpływu na kształt Twojego Domu i bierzesz czynny udział we wszystkich etapach budowy. Oszczędzasz przy tym czas i pieniądze korzystając z naszego doświadczenia. Cieszymy się, iż możemy Tobie towarzyszyć przez cały proces, od koncepcji do realizacji,  brać za to pełną odpowiedzialność  oraz spełniać  marzenia o  przytulnym i  funkcjonalnym domu lub  mieszkaniu.

Postaw na Nas. Postaw Swój Wymarzony Dom na solidnych fundamentach!