Loading...

Zrealizowane Inwestycje

Zadowolenie rodzin decydujących się na zakup własnych czterech kątów jest Naszym priorytetem. Zakup Domu to inwestycja na całe życie. Te ciepłe opinie są dowodem, iż nie rzucamy słów na wiatr,a nasze motto bierzemy na poważnie, stawiając na jakość i dotrzymując obietnic składanych Wam drodzy klienci. Warto również wspomnieć iż należymy iż jesteśmy w gronie firm godnych zaufania. Zapraszamy do bliższego poznania naszej firmy: O nas, Nasze motto oraz Dom dla Ciebie


Rodzina: Ania i Karol z dwójką dzieci Patrykiem i Filipem

W zasadzie nie mieliśmy w planach kupna domu a naszym założeniem było postawienie domu samemu. Przeglądaliśmy gotowe budowy, żeby zobaczyć jak wygląda konkretny projekt po zbudowaniu. W ten sposób odwiedziliśmy dom w Dębiu. Dom urzekł Nas z mężem dostojnym wyglądem oraz funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Po pierwszym spotkaniu i rozmowie z Panem Krystianem byliśmy pozytywnie zaskoczeni jakością wykonania domu i rzeczową rozmową. Po wielu namysłach i rozważaniach z mężem zdecydowaliśmy się na zakup domu od Kamo-Deweloper. Pół roku temu (10.09.2015) wprowadziliśmy się do Naszego Nowego Domu. Formalności zakupowe sfinalizowaliśmy w niespełna 3 miesiące a firma (Kamo-Deweloper) pomogła Nam w przeróbkach podczas wykończenia domu. Słysząc historię od znajomych budujących dom samemu możemy powiedzieć, iż czasowo i finansowo decyzja o zakupie, którą podjęliśmy z mężem była jak najbardziej słuszna, a firmę Kamo możemy z czystym sumieniem polecić rozważającym budowę lub zakup domu.


Rodzina: Karolina i Maciej z córeczką Zosią

Ogłoszenie z Kamo-Deweloper znaleźliśmy z żoną na allegro. Szukaliśmy gotowego, zbudowanego domu, gdyż banki nie były zbyt chętne na udzielenie kredytu na budowę domu bez zabezpieczenia finansowego. Pan Wojtek z Kamo przedstawił Nam porównanie kosztów kredytów i pomógł w otrzymaniu kredytu i załatwieniu wszystkich formalności, włącznie z kredytem na wykończenie. Domek jest wykonany bardzo dobrze i prezentuje się pięknie. Nasza Zosia w końcu ma miejsce na swoje zabawki. Serdecznie dziękujemy i oczywiście polecamy firmę Kamo-Deweloper.


Wspólnie z inwestorami wykonaliśmy również prace wykończeniowe „pod klucz” oraz przeprowadziliśmy prace mające na celu jeszcze lepsze dostosowanie oferowanego przez Nas Domu do Wymarzonego Domu Naszych klientów. Nasi inwestorzy są bardzo zadowoleni, podkreślając przy tym wysoką jakość ocieplenia, którą potwierdza bardzo niskie zużycie eko-groszku w okresie zimowym.


Początkowo nie byliśmy pewni, czy zakup domu od dewelopera to dobry pomysł w porównaniu z budową ‚własnymy siłami’. Teraz po rozmowach ze znajomymi, którzy budowali sam wiemy, iż zakup był dobrą decyzją i wcale nie wiele droższą, abstrahując już od oszczędzonego czasu i stresu związanego z budową. Dodatkowo Pan Krystian wykazał się dużą wiedzą w zakresie budowy i podpowiedział nam kilka praktycznych rzeczy, które zrealizowaliśmy na etapie wykończenia domu. Serdecznie polecamy!

Zobacz wszystkie zrealizowane inwestycje >