Loading...

Dom jednorodzinny, Brzezie, Bełchatów

Cena na zapytanie

Opis

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Przedmiotem tej oferty jest, nowo-wybudowany dom jednorodzinny w miejscowości Brzezie w odłegłości 15 km od Bełchatowa o powierzchni 145m2. Dom położony przy drodze utwardzonej. teren wyrównany i podwyższony. W okolicy domu wiele zieleni oraz drzew. W pobliżu panują niemalże idealne warunki do uprawiania sportu bądź oddaniu się szaleństwu motocyklu terenowym bądź quadzie.

Dom wybudowany w roku 2014 w wysokim standardzie:
– Szerokie fundamenty 60cm (Ławy), zbrojenia z drutów stalowych 12mm + beton B25. Następnie do parteru wymurowane jest bloczkiem. Bloczek jest ocieplony specjalistycznym styropianem.
– Ściany podwójne z ociepleniem między murami
– Ściany zewnętrzne wykonane są z cegły ceramicznej CERPOL MEGAMAX Kozłowice
– Strop wykonany techniką monolit – zbrojenie drut stalowy 12 mm + beton B25 .
– Dach pokryty wysokiej jakości balchodachówką. Pod dachówką umieszczona została trzywarstwowa membrana firmy FAKRO. Kominy ceramiczne ocieplone + cegła klinkierowa formy ROBEN
– Okna firmy DRUTEX, 5 szybowe gwarantujące wysoką izolację cieplną, wyposażone w rolety elektryczne, antywłamaniowe z możliwością zdalnego sterowania. Zewnętrzne parapety klinkierowe, wewnętrzne marmurowe.
– Drzwi wejściowe antywłamaniowe, dębowe
– W budynku wykonana jest instalacja elektryczna + alarm antywłamaniowy. Ponadto na ścianach wysokiej jakości tynki maszynowe wapienno cementowe (gładkie, nadające się bezpośrednio do malowania)
– Instalacjia CO2 oraz ogrzewanie podłogowe na całym parterze + wylewka o grubości 6cm
– Przydomowa oczyszlania ścieków
– Ocieplenie budynku, wykonane zostało w całości z materiałów firmy TERMOORGANIKA: Gruby styropian o wysokim współczynniku cieplnym 0,34 .

Poznaj Nas i Nasze wartości którymi kierujemy się przy budowie:

Poznaj Nas >


Nasz Cel Twój wymarzony Dom >


A może masz pytania? Zadzwoń do Nas lub zerknij na najczęściej zadawane pytania:

Częste Pytania >


Postaw na nas! Postaw Swój wymarzony Dom na solidnych fundamentach!

Lokalizacja

Podziel się

Podaj Dalej